Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Rigidity of hamiltonian actions on poisson manifolds

Autor
Miranda, E.; Tien Zung, N.; Monnier, P.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Advances in mathematics
Data de publicació
2011-11-08
Volum
229
Número
2
Pàgina inicial
1136
Pàgina final
1179
DOI
https://doi.org/10.1016/j.aim.2011.09.013 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/14020 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0001870811003574 Obrir en finestra nova
Citació
Miranda, E.; Tien Zung, N.; Monnier, P. Rigidity of hamiltonian actions on poisson manifolds. "Advances in mathematics", 2012, vol. 229, núm. 2, p. 1136-1179.
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants