Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the spatial behavior of solutions for non-linear type II heat conduction

Autor
Magaña, A.; Quintanilla, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of non-linear mechanics
Data de publicació
2011-11-01
Volum
46
Número
9
Pàgina inicial
1252
Pàgina final
1257
DOI
https://doi.org/10.1016/j.ijnonlinmec.2011.06.003 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S002074621100151X Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GRAA - Grup de Recerca en Anàlisi Aplicada

Participants