Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Embedding rivers in triangulated irregular networks with linear programming

Autor
Kreveld, M. van; Silveira, R.I.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of geographical information science
Data de publicació
2011
Volum
25
Número
4
Pàgina inicial
615
Pàgina final
631
DOI
https://doi.org/10.1080/13658816.2010.488240 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
CGA -Computational Geometry and Applications

Participants