Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Stabilized formulation for the advection–diffusion–absorption equation using finite calculus and linear finite elements

Autor
Oñate, E.; Miquel, J.; Hauke, G.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Computer methods in applied mechanics and engineering
Data de publicació
2006
Volum
195
Número
33-36
Pàgina inicial
3926
Pàgina final
3946
DOI
https://doi.org/10.1016/j.cma.2005.07.020 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1237450~S1*cat Obrir en finestra nova
Paraules clau
Advection–diffusion–absorption, Finite calculus, Stabilized finite element method
Grup de recerca
(MC)2 - Grup de Mecànica Computacional en Medis Continus
(MC)2 - UPC Mecànica de Medis Continus i Computacional
GMNE - Grup de Mètodes Numèrics en Enginyeria

Participants