Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Remarks on strongly modular jacobian surfaces

Autor
Guitart, X.; Quer, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal de théorie des nombres de Bordeaux
Data de publicació
2011
Volum
23
Número
1
Pàgina inicial
171
Pàgina final
182
DOI
https://doi.org/10.5802/jtnb.755 Obrir en finestra nova
URL
http://www-ma2.upc.es/xguitart/index_files/RSMJS.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
TN - Grup de Recerca en Teoria de Nombres

Participants