Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The displacement calculus

Autor
Morrill, G.; Valentin Fernandez, J.; Fadda, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of logic, language and information
Data de publicació
2011-11
Volum
20
Número
1
Pàgina inicial
1
Pàgina final
48
DOI
https://doi.org/10.1007/s10849-010-9129-2 Obrir en finestra nova
URL
http://www.springerlink.com/content/j57177391505453j/ Obrir en finestra nova
Paraules clau
Categorial grammar, Cut-elimination, Discontinuity, Lambek calculus, Type logical grammar, Wrapping

Participants

  • Morrill, Glyn Verden  (autor)
  • Valentin Fernandez Gallart, Jose Oriol  (autor)
  • Fadda, Mario  (autor)