Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

An adaptive finite point method for the shallow water equations

Autor
Ortega, E.; Oñate, E.; Idelsohn, Sergio R.; Buachart, C.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal for numerical methods in engineering
Data de publicació
2011-09-13
Volum
88
Número
2
Pàgina inicial
180
Pàgina final
204
DOI
https://doi.org/10.1002/nme.3171 Obrir en finestra nova
URL
http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/nme.3171/pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
(MC)2 - UPC Mecànica de Medis Continus i Computacional
GMNE - Grup de Mètodes Numèrics en Enginyeria

Participants