Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Optimal complexity of secret sharing schemes with four minimal qualified subsets

Autor
Martí-Farré, J.; Vázquez, L.; Padro, C.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Designs codes and cryptography
Data de publicació
2011-11
Volum
61
Número
2
Pàgina inicial
167
Pàgina final
186
DOI
https://doi.org/10.1007/s10623-010-9446-0 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAF - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions
MAK - Matemàtica Aplicada a la Criptografia

Participants