Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the (lambda)'-optimality in graphs with odd girth g and even girth h

Autor
Balbuena, C.; García, P.; Montejano, L.P.; Salas, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Applied mathematics letters
Data de publicació
2011-07
Volum
24
Número
7
Pàgina inicial
1041
Pàgina final
1045
DOI
https://doi.org/10.1016/j.aml.2011.01.015 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1213670~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants