Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Ostrowski type methods for solving systems of nonlinear equations

Autor
Grau, M.; Grau, A.; Noguera, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Applied mathematics and computation
Data de publicació
2011-11-15
Volum
218
Número
6
Pàgina inicial
2377
Pàgina final
2385
DOI
https://doi.org/10.1016/j.amc.2011.08.011 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1243030~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
MMAC - Models Matemàtics aplicats a les ciencies humanes i de la natura

Participants