Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Modeling dimensionally-heterogeneous problems: analysis, approximation and applications

Autor
Blanco, P.; Discacciati, M.; Quarteroni, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Numerische mathematik
Data de publicació
2011-10
Volum
119
Número
2
Pàgina inicial
299
Pàgina final
335
DOI
https://doi.org/10.1007/s00211-011-0387-y Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/79360 Obrir en finestra nova
Citació
Blanco, P., Discacciati, M., Quarteroni, A. Modeling dimensionally-heterogeneous problems: analysis, approximation and applications. "Numerische mathematik", Octubre 2011, vol. 119, núm. 2, p. 299-335.

Participants

  • Blanco, P.J.  (autor)
  • Discacciati, Marco  (autor)
  • Quarteroni, A.  (autor)

Arxius