Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Spanning trees of 3-uniform hypergraphs

Autor
Goodall, A.; De Mier, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Advances in applied mathematics
Data de publicació
2011-10
Volum
47
Número
4
Pàgina inicial
840
Pàgina final
868
DOI
https://doi.org/10.1016/j.aam.2011.04.006 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1205419~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants