Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Divergence-conforming discretization of second-kind integral equations for the RCS computation in the Rayleigh frequency region

Autor
Ubeda, E.; Rius, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Radio science
Data de publicació
2011-09-15
Volum
46
Número
5
Pàgina inicial
1
Pàgina final
10
DOI
https://doi.org/10.1029/2010RS004550 Obrir en finestra nova
URL
http://www.agu.org/pubs/crossref/2011/2010RS004550.shtml Obrir en finestra nova
Grup de recerca
ANTENNALAB - Grup d´Antenes i Sistemes Radio

Participants