Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Rational periodic sequences for the Lyness recurrence

Autor
Gasull, A.; Mañosa, V.; Xarles, X.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete and continuous dynamical systems. Series A
Data de publicació
2012-02-01
Volum
32
Número
2
Pàgina inicial
587
Pàgina final
604
DOI
https://doi.org/10.3934/dcds.2012.32.587 Obrir en finestra nova
Projecte finançador
CONTROL, DINÀMICA I APLICACIONS (CODALAB)
Control descentralizado de sistemas en red a gran escala con incertidumbres y retardos (proyecto coordinado)
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/26772 Obrir en finestra nova
Citació
Gasull, A.; Mañosa, V.; Xarles, X. Rational periodic sequences for the Lyness recurrence. "Discrete and continuous dynamical systems. Series A", 01 Febrer 2012, vol. 32, núm. 2, p. 587-604.
Grup de recerca
CoDAlab - Control, Modelització, Identificació i Aplicacions

Participants