Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Nonlinear stability of Riemann ellipsoids with symmetric configurations

Autor
Rodriguez, M.; Sousa-Dias, M.E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of nonlinear science
Data de publicació
2009-04-01
Volum
19
Número
2
Pàgina inicial
179
Pàgina final
219
DOI
https://doi.org/10.1007/s00332-008-9032-z Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1209750~S1*cat Obrir en finestra nova

Participants

  • Rodríguez Olmos, Miguel Andrés  (autor)
  • Sousa Dias, Maria Esmeralda  (autor)