Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Edge-superconnectivity of semiregular cages with odd girth

Autor
Balbuena, C.; González, D.; Salas, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
networks (online)
Data de publicació
2011-10
Volum
58
Número
3
Pàgina inicial
201
Pàgina final
206
DOI
https://doi.org/10.1002/net.20431 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1211544~S1*cat Obrir en finestra nova
Paraules clau
Cage, Edge-connectivity, Edge-cut, Edge-superconnectivity
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants