Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the causal characterization of singularities in spherically symmetric spacetimes

Autor
Fayos, F.; Torres, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Classical and quantum gravity
Data de publicació
2011-10-14
Volum
28
Número
21
Pàgina inicial
1
Pàgina final
34
DOI
https://doi.org/10.1088/0264-9381/28/21/215023 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/13676 Obrir en finestra nova
URL
http://iopscience.iop.org/0264-9381/28/21/215023 Obrir en finestra nova
Citació
Fayos, F.; Torres, R. On the causal characterization of singularities in spherically symmetric spacetimes. "Classical and quantum gravity", 14 Octubre 2011, núm. 28.
Grup de recerca
DF - Dinàmica de Fluids: formació d'estructures i aplicacions geofísiques

Participants