Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the stability of Hamiltonian relative equilibria with non-trivial isotropy

Autor
Montaldi, J.; Rodriguez, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Nonlinearity
Data de publicació
2011-10
Volum
24
Número
10
Pàgina inicial
2777
Pàgina final
2783
DOI
https://doi.org/10.1088/0951-7715/24/10/007 Obrir en finestra nova
URL
http://iopscience.iop.org/0951-7715/24/10/007 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
DGDSA - Geometria Diferencial, Sistemes Dinàmics i Aplicacions

Participants

  • Montaldi, James  (autor)
  • Rodríguez Olmos, Miguel Andrés  (autor)