Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Modeling non-Fickian transport in geological formations as a continuos time random walk

Autor
Berwokitz, B.; Cortis, A.; Dentz, M.; Scher, H.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Reviews of geophysics
Data de publicació
2006-11
Volum
44
Número
RG2003
Pàgina inicial
1
Pàgina final
12
Grup de recerca
GHS - Grup d'Hidrologia Subterrània

Participants

  • Berwokitz, B.  (autor)
  • Cortis, Andrea  (autor)
  • Dentz, Marco  (autor)
  • Scher, Harvey  (autor)