Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On restricted connectivities of permutation graphs

Autor
Balbuena, C.; Marcote, F.; García, P.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
networks (online)
Data de publicació
2005-05
Volum
45
Número
3
Pàgina inicial
113
Pàgina final
118
DOI
https://doi.org/10.1002/net.20056 Obrir en finestra nova
URL
http://www3.interscience.wiley.com/journal/110426184/abstract Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants