Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Heuristic and lower bound for a stochastic location-routing problem

Autor
Albareda-Sambola, M.; Fernandez, E.; Gilbert, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
European journal of operational research
Data de publicació
2007-06
Volum
179
Número
3
Pàgina inicial
940
Pàgina final
955
DOI
https://doi.org/10.1016/j.ejor.2005.04.051 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
PROMALS - Grup de Recerca en Programació Matemática, Logística i Simulació

Participants