Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On a non linear formulation for curved Timoshenko beam elements considering large displacement/rotation increments

Autor
Dvorkin, E.; Oñate, E.; Oliver, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal for numerical methods in engineering
Data de publicació
1988-06
Volum
26
Número
7
Pàgina inicial
1597
Pàgina final
1613
Grup de recerca
(MC)2 - Grup de Mecànica Computacional en Medis Continus
(MC)2 - UPC Mecànica de Medis Continus i Computacional
GMNE - Grup de Mètodes Numèrics en Enginyeria

Participants