Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Perturbations of the quadratic family of order two: the boundary of hyperbolicity

Autor
Romero, N.; Rovella, Á.; Vilamajo, F.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Nonlinearity
Data de publicació
2009-05
Volum
22
Número
5
Pàgina inicial
1145
Pàgina final
1166
DOI
https://doi.org/10.1088/0951-7715/22/5/010 Obrir en finestra nova
URL
http://iopscience.iop.org/0951-7715/22/5/010/pdf?ejredirect=.iopscience Obrir en finestra nova

Participants