Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review del articulo: A parametrization method for the computation of invariant tori and their whiskers in quasi-periodic maps: numerical algorithms. Author: Alex Haro i Rafael de la Llave

Autor
Olle, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2006-12
Volum
6
Número
6
URL
http://ams.math.uni-bielefeld.de/mathscinet/ Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants