Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Bisection for genus 2 curves in odd characteristic

Autor
Miret, J.; Pujolàs, J.; Rio, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Proceedings of the Japan Academy. Series A, mathematical
Data de publicació
2009-04
Volum
85
Número
4
Pàgina inicial
55
Pàgina final
61
DOI
https://doi.org/10.3792/pjaa.85.55 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
TN - Grup de Recerca en Teoria de Nombres

Participants

  • Miret Biosca, Josep Maria  (autor)
  • Pujolàs Boix, Jordi  (autor)
  • Rio Doval, Anna  (autor)