Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A semiparametric hierarchical method for a regression model with an interval–censored covariate

Autor
Calle, M.; Gomez, G.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Australian and New Zealand journal of statistics
Data de publicació
2005-09
Volum
47
Número
3
Pàgina inicial
351
Pàgina final
364
DOI
https://doi.org/10.1111/j.1467-842X.2005.00400.x Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GRBIO - Grup de Recerca en Bioestadística i Bioinformàtica

Participants