Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A geometric approach to the Carlson problem

Autor
Compta, Albert; Ferrer, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
SIAM journal on matrix analysis and applications
Data de publicació
2000-11
Volum
22
Número
1
Pàgina inicial
258
Pàgina final
275
DOI
https://doi.org/10.1137/S0895479898349148 Obrir en finestra nova
URL
http://epubs.siam.org/doi/abs/10.1137/S0895479898349148 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SCL-EG - Sistemes de Control Lineals: estudi Geomètric

Participants