Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Regularity of the Brunovsky-Kronecker stratification

Autor
Ferrer, J.; Garcia-Planas, M.I.; Puerta, F.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
SIAM journal on matrix analysis and applications
Data de publicació
2000-03
Volum
21
Número
3
Pàgina inicial
724
Pàgina final
742
DOI
https://doi.org/10.1137/S0895479897319052 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions
SCL-EG - Sistemes de Control Lineals: estudi Geomètric

Participants