Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Constraint algorithm for k-presymplectic hamiltonian systems: application to singular field theories

Autor
Gràcia, Xavier; Martin, R.; Roman-Roy, N.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of geometric methods in modern physics
Data de publicació
2009-08
Volum
6
Número
5
Pàgina inicial
851
Pàgina final
872
DOI
https://doi.org/10.1142/S0219887809003795 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
DGDSA - Geometria Diferencial, Sistemes Dinàmics i Aplicacions
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants