Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A geometric approach to the existence of orbits with unbounded energy in generic periodic perturbations by a potenctial of generic geodesic flows of T2

Autor
Delshams, A.; De La Llave, R.; Martinez-seara, Tere
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Communications in mathematical physics
Data de publicació
2000-05
Volum
209
Número
2
Pàgina inicial
353
Pàgina final
392
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants