Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A geometric mechanism for diffusion in Hamiltonia systems overcoming the large gap problem: heuristics and rigorous varification on a model

Autor
Delshams, A.; De La Llave, R.; Martinez-seara, Tere
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Memoirs of the American Mahematical Society
Data de publicació
2006-01
Volum
179
Número
844
Pàgina inicial
1
Pàgina final
141
URL
http://www.ams.org/msnmain?fn=305&pg1=JC&s1=MEMAM Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions
SD - Sistemes Dinàmics

Participants