Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Geometric properties of the scattering map of a normally hyperbolic invariant manifold

Autor
Delshams, A.; De La Llave, R.; Martinez-seara, Tere
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Advances in mathematics
Data de publicació
2008-02
Volum
217
Número
3
Pàgina inicial
1096
Pàgina final
1153
URL
http://www.sciencedirect.com/science/journal/00018708 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants