Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On some orthogonality relations in real normed spaces and characterizations of inner products

Autor
Alsina, C.; Tomas, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Unione matematica Italiana. Bollettino. Sezione B, articoli di ricerca matematica
Data de publicació
2007-01
Volum
10
Número
3
Pàgina inicial
513
Pàgina final
520
URL
http://www.dm.unibo.it/umi/italiano/Editoria/BollettinoB.html Obrir en finestra nova
Grup de recerca
FIA - Modelització Matemàtica Funcional i Aplicacions

Participants