Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A lower bound on the number of triangulations of planar point sets

Autor
Aichholzer, O.; Hurtado, F.; Noy, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Computational geometry: theory and applications
Data de publicació
2004-10
Volum
29
Número
2
Pàgina inicial
135
Pàgina final
145
Grup de recerca
DCG - Discrete and Combinatorial Geometry
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants

  • Aichholzer, Oswin  (autor)
  • Hurtado Diaz, Fernando Alfredo  (autor)
  • Noy Serrano, Marcos  (autor)