Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Efficient Many-to-Many Point Matching in One Dimension

Autor
Colannino, J.; Mirella, D.; Hurtado, F.; Langerman, S.; Meijer, H.; Ramaswami, S.; Souvaine, D.; Toussaint, G.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Graphs and combinatorics
Data de publicació
2007-06
Volum
39
Número
2
Pàgina inicial
169
Pàgina final
178
Grup de recerca
DCCG - Grup de recerca en geometria computacional, combinatoria i discreta

Participants

  • Colannino, Justin  (autor)
  • Mirella, Damian  (autor)
  • Hurtado Diaz, Fernando Alfredo  (autor)
  • Langerman, Stefan  (autor)
  • Meijer, Henk  (autor)
  • Ramaswami, Suneeta  (autor)
  • Souvaine, Diane  (autor)
  • Toussaint, Godfried  (autor)