Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The spectra of some families of digraphs

Autor
Fiol, M.; Mitjana, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Linear algebra and its applications
Data de publicació
2007-05
Volum
423
Número
1
Pàgina inicial
109
Pàgina final
118
DOI
https://doi.org/10.1016/j.laa.2006.11.018 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0024379506005143 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAF - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants