Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The generalized hierarchical product of graphs

Autor
Barriere, E.; Dalfo, C.; Fiol, M.; Mitjana, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete mathematics
Data de publicació
2009-06
Volum
309
Número
12
Pàgina inicial
3871
Pàgina final
3881
DOI
https://doi.org/10.1016/j.disc.2008.10.028 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions
MAPTHE - Anàlisi matricial i Teoria Discreta del Potencial