Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Modal Intervals

Autor
Gardeñes, E.; Sainz, M.; JORBA, L.; Calm, R.; Estela, M. Rosa; Mielgo, H.; TREPAT, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Reliable computing: an international journal devoted to reliable mathematical computations BaseD on FinITE rePreseNTations and GUarANTEED ACCURACY
Data de publicació
2001-05
Volum
7
Número
2
Pàgina inicial
77
Pàgina final
111
Grup de recerca
LACÀN - Mètodes Numèrics en Ciències Aplicades i Enginyeria

Participants

  • Gardeñes, E  (autor)
  • Sainz, M A  (autor)
  • JORBA, L  (autor)
  • Calm, Remei  (autor)
  • Estela Carbonell, M. Rosa  (autor)
  • Mielgo, H  (autor)
  • TREPAT, A  (autor)