Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Electromagnetic and gravitational perturbation of type d space-times

Autor
Jaen, J.; Fayos, F.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of mathematical physics
Data de publicació
1990-02-01
Volum
31
Número
2
Pàgina inicial
410
Pàgina final
415
DOI
https://doi.org/10.1063/1.528928 Obrir en finestra nova
URL
http://jmp.aip.org/jmapaq/v31/i2/p410_s1 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
DF - Dinàmica No Lineal de Fluids
GIEF - Grup Innovació Educativa a la Física

Participants