Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

General matching of two spherically symmetric spacetimes

Autor
Fayos, F.; Senovilla, J.; Torres, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physical review. D, Particles, fields, gravitation, and cosmology
Data de publicació
1996-10-01
Volum
54
Número
8
Pàgina inicial
4862
Pàgina final
4872
DOI
https://doi.org/10.1103/PhysRevD.54.4862 Obrir en finestra nova
URL
http://link.aps.org/doi/10.1103/PhysRevD.54.4862 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
DF - Dinàmica de Fluids: formació d'estructures i aplicacions geofísiques

Participants