Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On outindependent subgraphs of strongly regular graphs

Autor
Fiol, M.; Garriga, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Linear and multilinear algebra
Data de publicació
2006-03
Volum
54
Número
2
Pàgina inicial
123
Pàgina final
140
URL
http://www.journalsonline.tandf.co.uk/(kjwgtf552lkidw55gijkyh45)/app/home/contribution.asp?referrer=parent&backto=issue,3,5;journal,6,26;linkingpublicationresults,1:101458,1 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants