Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

An asymmetric access point for solving the unfairness problem in WLANs

Autor
Lopez-Aguilera, E.; Heusse, M.; Grunenberger, Y.; Rousseau, F.; Duda, A.; Casademont, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
IEEE transactions on mobile computing
Data de publicació
2008-10
Volum
7
Número
10
Pàgina inicial
1213
Pàgina final
1227
Paraules clau
Access Schemes, Algorithm/protocol Design And Analysis, Local-area Networks
Grup de recerca
WNG - Grup de xarxes sense fils

Participants