Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Gorenstein liaison of divisors on standard determinantal schemes and on rational normal scrolls

Autor
Casanellas, M.; Miró-Roig, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of pure and applied algebra
Data de publicació
2001-11
Volum
164
Número
3
Pàgina inicial
325
Pàgina final
343
URL
http://www.elsevier.com/locate/issn/0022-4049 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants