Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Performance of a new invariants method on homogeneous and nonhomogeneous quartet trees

Autor
Casanellas, M.; Fernández-Sánchez, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Molecular biology and evolution
Data de publicació
2007-01
Volum
24
Número
1
Pàgina inicial
288
Pàgina final
293
URL
http://mbe.oxfordjournals.org/content/vol24/issue1/ Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants