Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Elkan's theoretical argument, reconsidered

Autor
Alsina, C.; Trillas, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of approximate reasoning
Data de publicació
2001-03
Volum
26
Número
2
Pàgina inicial
145
Pàgina final
152
DOI
https://doi.org/10.1016/S0888-613X(00)00064-5 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
FIA - Modelització Matemàtica Funcional i Aplicacions

Participants

  • Alsina Català, Claudi  (autor)
  • Trillas Ruiz, Enrique  (autor)