Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On MPT-implication functions for Fuzzy Logic

Autor
Alsina, C.; Pradera, A.; Trillas, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Revista de la Real Academia de Ciencias Exactas, Físicas y Naturales. Serie A, Matemáticas
Data de publicació
2004-11
Volum
91
Número
1
Pàgina inicial
259
Pàgina final
271
Grup de recerca
FIA - Modelització Matemàtica Funcional i Aplicacions

Participants

  • Alsina Català, Claudi  (autor)
  • Pradera, Ana  (autor)
  • Trillas Ruiz, Enrique  (autor)