Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Compact Roundtrip Routing with Topology-Independent Node Names

Autor
Arias, M.; Cowen, L.; Laing, K.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of computer and system sciences
Data de publicació
2008-08
Volum
74
Número
5
Pàgina inicial
775
Pàgina final
795
URL
http://dx.doi.org/10.1016/j.jcss.2007.09.001 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
LARCA - Laboratori d'Algorísmia Relacional, Complexitat i Aprenentatge

Participants