Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On stable Taylor vortices above the transition to wavy vortices

Autor
Antonijuan, J.; Sanchez, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physics of fluids
Data de publicació
2002-05
Volum
14
Número
5
Pàgina inicial
1661
Pàgina final
1665
Grup de recerca
DF - Dinàmica de Fluids: formació d'estructures i aplicacions geofísiques
SARTI - Centre de Desenvolupament Tecnològic de Sistemes d'Adquisició Remota i Tractament de la Informació

Participants