Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Layer solutions in a half-space for boundary reactions

Autor
Cabre, X.; Sola-morales, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Communications on pure and applied mathematics
Data de publicació
2005-12
Volum
58
Número
12
Pàgina inicial
1678
Pàgina final
1732
URL
http://www3.interscience.wiley.com/cgi-bin/jtoc/29240;http://hdl.handle.net/2117/979 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions