Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The parameterization method for invariant manifolds III: overview and applications

Autor
De La Llave, R.; Cabre, X.; Fontich Julia, Ernest
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of differential equations
Data de publicació
2005-11
Volum
218
Número
2
Pàgina inicial
444
Pàgina final
515
URL
http://www.elsevier.com/locate/issn/0022-0396 / http://www.sciencedirect.com/science/journal/00220396 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions

Participants